בעיות זקפהטיפול טבעי

בעיות זקפה (אימפוטנציה/אין אונות) מוגדרות כמצב של חוסר יכולת (זמנית או קונסיסטנטית) להשיג או לשמור על זקפה נוקשה בצורה מספקת.
על פי ההערכות סטטיסטיות, השכיחות של בעיות זקפה גבוהה מאוד ואחוז גבוה מהגברים יחוו אותה, בצורה כזו או אחרת, בשלב מסוים בחייהם.
הבעיה היא שהסטיגמה הקיימת בחברה המודרנית לגבי אימפוטנציה ("לא עומד לי"), מונעת מגברים רבים לפנות לטיפול. הדעה הרווחת כי רמת תפקוד מיני משקפת את רמת הגבריות, בוודאי לא מסייעת לאנשים הסובלים מהבעיה.
למרבית הצער, מרבית הגברים לא מודעים לעובדה כי בעיות זקפה נגרמות בעיקר מבעיות פיזיות ופסיכולוגיות (ולעיתים שילוב ביניהם).
מחקרים מלמדים כי בכ-שמונים אחוז מהמקרים הסיבות הן פיזיות ובכ-עשרים אחוז מהמקרים הסיבות נפשיות.
עוד מראים המחקרים כי סיבות פיזיות שכיחות בקרב מבוגרים ואילו הסיבות הנפשיות נפוצות יותר אצל גברים צעירים (גילאי 20-40).
הזנחה של הבעיה עלולה להחמיר אותה ובמקרים קיצוניים (של בעיות פיזיות) אף לסכן חיים.

הבשורה הטובה היא שלא צריך להמשיך לסבול. התחום של רפואה משלימה מתפאר בהיצע של טיפולים טבעיים להתמודדות אפקטיבית הן עם גורם הבעיה והן עם התסמינים של אימפוטנציה.

בעיות זקפה – גורמים:

  • מחלות – ישנן מחלות רבות (מחלות לב, סכרת, לחץ דם גבוה, פרוסטטה, השמנת יתר, כולסטרול גבוה ועוד) הגורמות לסתימה בכלי הדם וכפועל יוצא מכך, לירידה באספקת הדם לפין ולבעיות בתפקוד המיני.
  • מתח נפשי/דיכאון – חרדה, מתח נפשי ודיכאון גורמים לירידה בחשק המיני.
  • חרדת ביצועים – גברים המפתחים חרדה לגבי ביצועיהם המיניים (לאחר שחוו מספר כישלונות, למשל) עלולים לסבול מבעיות זקפה. בדרך כלל, מדובר בבעיה זמנית וחולפת, אם מקפידים לפנות לטיפול.
  • הערכה עצמית נמוכה – גברים הסובלים מחוסר ביטחון ומדימוי עצמי נמוך נמצאים בקבוצת סיכון לתפקוד לקוי בחדר המיטות.
  • משבר בזוגיות – מריבות חוזרות ונשנות עם בת הזוג מהוות גורם שכיח לירידה בחשק המיני
  • בעיות שינה – מחקרים מלמדים כי קיים קשר בין הפרעות שינה לתופעות אין אונות. במקרים אלו טיפול בבעיות שינה באופן טבעי יסייע להתמודדות עם הבעיה.
  • אורח חיים לקוי – אורח החיים המודרני, המושתת על תזונה לקויה, עבודה אינטנסיבית, צריכת סיגריות ואלכוהול והיעדר פעילות ספורטיבית, מעלה את השכיחות של בעיות זקפה

בעיות זקפה – תן לטבע לטפל בך:

  • רפואה סינית – הרפואה הסינית מתייחסת לבעיית אין אונות, כמצב של חוסר איזון בין היין ליאנג וכמצב של חוסר דם ואנרגיה בגוף. האיברים העיקריים הקשורים לתופעת אין אונות הם: כליות, כבד ולב. כמו כן, לדידם של המומחים, יש חשיבות לאימוץ אורח חיים בריא למניעת תופעת האימפוטנציה. לאחר תהליך אבחון יסודי ומעמיק מתבצע טיפול הכולל דיקור סיני ומתן צמחי מרפא טבעיים.
  • רפואה יפנית – מומחים מתחום הרפואה היפנית משלבים את נפלאות הרפואה המסורתית הייחודית עם טכניקות מובילות של הרפואה המודרנית. לאחר תהליך אבחון, הכולל מציאת אזורי רפלקס רגישים, מתבצע טיפול מהיר, יעיל וממוקד הכולל דיקור יפני, מתן צמחי מרפא טבעיים ושימוש בעזרי טיפול חדשניים.

אל תיתן לבעיות זקפה לשבש לך את החיים! אימוץ אורח חיים מתון ובריא בשילוב עם אחת משיטות הטיפול מהתחום של רפואה אלטרנטיבית, יאפשר לך להתגבר על בעיות זקפה וליהנות מתפקוד מיני תקין ופורה.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +2 (from 2 votes)

בעיות זקפה, 5.0 out of 5 based on 2 ratings