באמצעות הרפואה המשלימה ניתן לשפר את מצבו הבריאות והנפשי של האדם. בעבר, העולם המערבי לא האמין בכוחה של הרפואה המשלימה, אך עם חלוף השנים ובעקבות העובדה שרבים לא מצאו את הפיתרונות לבעיותיהם במסגרת הרפואה המסורתית, החלו חולים רבים להתעניין במגוון שיטות הטיפול.

הרפואה המשלימה אינה מחליפה את הרפואה המסורתית, היא שונה ממנה לגמרי. התפיסה אשר עומדת מאחורי הרפואה המשלימה היא שהאדם הוא מכלול של גוף ונפש וכתוצאה מכך יש לטפל בשני החלקים הללו. רק בצורה זו יהיה ניתן לאזן את מצבו הפיזי והנפשי ולהשיבו אל קו הבריאות.

הרפואה המשלימה אינה כוללת שימוש בחומרים כימיים והיא לא מתאימה למצבי חירום (מצבים אשר דורשים טיפול מהיר ועוצמתי) ,אך היא מסוגלת לעזור ולהאיץ תהליכי ריפוי.  במהלך השנים האחרונות מתקיימים שיתופי פעולה בין רופאים ומטפלים ברפואה משלימה. באמצעות שילוב סגנונות הטיפול, ניתן לסייע למטופלים רבים ולהעניק להם את הטיפול המקיף והמתאים ביותר.

כוחה של הרפואה ההוליסטית

באמצעות הרפואה המשלימה תוכלו לטפל בבעיות רבות, כמו למשל בעיות במערכת העיכול, אלרגיות שונות, נשירת שיער, כאבי מחזור, עייפות כרונית, כאבי גב, כאבי ראש (מיגרנות), קשיי נשימה ועוד. בין שיטות הטיפול הרבות תוכלו לבצע דיקור סיני, דיקור יפני, תוכלו להשתמש בצמחי מרפא, פרחי באך, תוכלו לקבל טיפולי עיסוי שונים כמו שיאצו, עיסוי רקמות ותוכלו לבצע תיעול אנרגיות, טיפול בכוסות רוח ועוד.

 מרפא טוב ובעל ניסיון יוכל  לאבחן כל מטופל ולהעניק לו את הטיפול הטוב והיעיל ביותר. קיימות מגוון שיטות לבצע את האבחון. אם מדובר על רפלקסולוגיה, יתמקד האבחון בכפות הרגליים, אירידולוגיה תבחן את גלגל העין, כירולוגיה תבדוק את מצב כפות הידיים והרפואה הסינית תבצע את האבחון לפי הדופק, הבטן והלשון. האבחון יספק למטפל מידע לגבי אופיו של המטופל, מצב המפרקים שלו , המתח בשריריו וצורת התנהגותו.

אם אתם מעוניינים לקבל טיפול אצל מטפל מנוסה ואחראי, תוכלו להגיע אל הקליניקה הפרטית אשר נמצאת ברחובות. למטפל אשר עובד בקליניקה יש ניסיון קליני עשיר של כ- 8 שנים והוא יוכל להעניק לכם את הטיפול היעיל ביותר. באמצעות הרפואה המשלימה ניתן לפתור מגוון בעיות שהרפואה המסורתית לא הצליחה לפתור, להעניק יחס אישי אשר מרגיע את המטופל, לשלב את הטיפולים בחיי היום יום ולהשתמש בהם כרפואה מונעת.

מגע, אנושיות ורוח מהמזרח

הטיפולים הרבים אשר מכילה הרפואה המשלימה יאפשרו לכם לרפא את גופכם ונפשכם. אם אינכם מאמינים בכוחה של הרפואה המשלימה, תוכלו להביט מסביבכם ולגלות שהיא עזרה ועוזרת לאנשים רבים, אם היא לא הייתה תורמת להם ומשפרת את מצבם, הם לא היו ממשיכים לבצע אל הטיפולים. במידה ואתם מעוניינים לפנות אל המטפל המקצועי תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם הקליניקה יחזור אליכם בהקדם.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)