מערכת החיסון בנויה מתאים רבים. תפקידה של המערכת הוא להגן על הגוף מפני חיידקים, פיטריות, וירוסים וטפילים. המערכת המתוחכמת שלנו יכולה לזכור פולשים שחדרו אל גופינו ועל ידי ייצור נוגדים היא מסוגלת למנוע את התפשטות המחלה. נוסף על יכולת הזיכרון של המערכת, היא אחראית על יכולת ההחלמה של הגוף, מניעת אלרגיות, איחוי שברים, צלקות, פציעות ועוד.

מערכת חיסון חלשה עלולה לגרום לכאבי גרון, נזלות, צלקות שלא מתאחות במהירות ועוד.  המערכת החיסונית מושפעת מאיכות התזונה שלנו, תרופות שאנו לוקחים, רמת המתח והלחץ שלנו, רמת זיהום האוויר, מזג האוויר, ריסוסים, מידת הפעילות שלנו (אם אנו מבצעים פעילות גופנית או לא) ועוד.

במצבים בהם האדם נוטה לחלות במחלות, אלרגיות, לסבול מבעיות נשימה או במידה ויש לו דלקות ופצעים אשר אינם מחלימים במשך זמן רב, יש לחזק את המערכת החיסונית שלו. בצורה זו הוא יוכל לחיות חיים בריאים ומאוזנים.

איך מחזירים את מערכת החיסון אל קו הבריאות ?

באמצעות הרפואה המשלימה ניתן לחזק את מערכת החיסון. ניתן לשפר את תפקוד המערכת באמצעות מגוון טיפולים אשר כלולים במסגרתה של הרפואה המשלימה. במידה ותפנו אל מטפל מוסמך ובעל ניסיון, תתנו לו מידע לגבי מצבכם ותסבירו לו ממה אתם סובלים, הוא יוכל להעניק לכם טיפולים שונים כמו דיקור סיני, דיקור יפני (הדיקור יניע את זרימת הדם ויעודד את ייצור תאי הדם הלבנים אשר מסייעים לגוף להחלים), שימוש בצמחי מרפא, פרחי באך, ביצוע עיסויים שונים, התאמת התזונה באופן אישי ועוד.

טיפולים הללו עשויים להרגיע את האדם, להפחית את לחציו ולאזן את גופו ונפשו ללא שימוש בחומרים כימיים אשר עשויים לגרום להתמכרות ולתופעות לוואי. באמצעות שיטות הטיפול המגוונות אשר קיימות במסגרתה של הרפואה הסינית, יוכל המטפל לשחרר חסימות, להרגיע את המטופל, לשפר את זרימת האנרגיה ולאזן את הגוף.

באמצעות השיטות המגוונות, יוכל המטפל לשפר את תפקודה של המערכת החיסונית. לאחר שהמערכת תתחזק, ייעלמו האלרגיות, הנזלות, הצינון והפצעים יגלידו במהירות. אם אתם מעוניינים לפנות אל מטפל מקצועי, תוכלו להגיע אל הקליניקה הפרטית לרפואה משלימה. הקליניקה נמצאת ברחובות. בעל הקליניקה הינו מטפל ברפואה סינית ויפנית. למטפל יש ניסיון קליני של מעל ל-10  שנים והוא מבין במגוון שיטות טיפול. לאחר שגופכם יתחזק והמערכת החיסונית תחזור לתפקוד טוב ויעיל, לא תסבלו יותר ממחלות ותסמינים.

להיות בריא ומאושר

אם אתם מעוניינים לקבל מידע לגבי הקליניקה ברחובות, המטפל המקצועי, מגוון סוגי הטיפולים הקיימים או במידה ויש לכם שאלות נוספות, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם הקליניקה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל שאלותיכם.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)