אנשים רבים מאמינים במיתוסים ואמונות אשר אינם משרתים או תורמים לחייהם. במקרים רבים, יכולים המיתוסים הללו למנוע מאותם האנשים להתנסות בחוויות שונות והם עשויים להפסיד מידע רב אשר יכל להועיל ולקדם אותם. האמונות הללו עשויות לחבל במגוון תחומים בחיים וביניהם גם בתחום הרפואה המסורתית והרפואה המשלימה.

במהלך השנים האחרונות, החלו אנשים אשר לא האמינו ברפואה ההוליסטית להיעזר בטיפוליה. השינוי נבע מחוסר ברירה (הרפואה המסורתית לא סייעה להם להבריא), שינוי התפיסה בחברה ופתיחות המחשבה לשיטות טיפול מסוגים אחרים.

עם הזמן, החלו יותר ויותר אנשים להיעזר בשיטות ובטיפולים, בתי ספר להכשרת מטפלים נפתחו ונוצר ביקוש נרחב עבור מטפלים. כיום, ניתן לקבל טיפולים מגוונים כמו למשל: דיקור סיני, דיקור יפני, ניתן לקבל עיסויים שונים כמו עיסוי רקמות, עיסוי שיאצו, להשתמש פרחי באך או צמחי מרפא ועוד.

שילוב מנצח – פשוט יעיל

באמצעות שילוב בין דיקור סיני וצמחי מרפא, ניתן לפתור בעיות רבות. הדיקור הסיני מתבצע על ידי החדרת מחטים דקיקות אל נקודות שונות אשר נמצאות לאורך המרידיאנים. המרידיאנים הינם ערוצים אשר עוברים בגופינו והאנרגיה זורמת לאורכם. באמצעות הדיקור יהיה ניתן לאזן את האנרגיה אשר זורמת בגופו של המטופל.  צמחי המרפא הם כלי טיפולי עשיר ביותר, יש להם ניסיון של כ-  5000 שנה וידוע שהם מסייעים לאדם. לצמחים יש יתרונות רבים. מעבר ליכולת הריפוי שלהם, הם לא גורמים לשום תופעות לוואי. ישנה חשיבות לחלקיו השונים של הצמח, לצבעו, טעמו, האזור בו גדל, תקופת הקטיף, המינון שנלקח ועוד.

מטפל מקצועי ובעל ניסיון ידע כיצד להעניק לכל מטופל את הטיפול המתאים ביותר. הוא ידע האם לבצע עיסוי, דיקור או להשתמש בפרחי באך. במידה ויבחר המטפל להיעזר בצמחי המרפא, הוא יוכל לבחור בין מגוון צמחים בשלים ולהתאים למטופל את הצמחים אשר יטפלו בשורש הבעיה ולא רק בתסמינים שלה. בצורה זו יפעלו  הצמחים בצורה היעילה ביותר וימנעו תופעות לוואי.

אם אתם מעוניינים לקבל טיפול ממוקד ויסודי, תוכלו לפנות אל מטפל מקצועי ובעל ניסיון קליני של מעל ל-10 שנים. המטפל עובד בקליניקה פרטית ברחובות . כאשר תגיעו אל המטפל, תעברו אבחון ותשאול. בצורה זו יוכל המטפל להכיר אתכם, את האופי שלכם, סגנון החיים שלכם, מצבכם הרפואי בעבר, בהווה, הסיבות שבגללן הגעתם אל הקליניקה ועוד. לאחר מכן, הוא יתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר.

לבוא לטיפול ולשפר את רמת החיים

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המטפל המקצועי, שיטות הטיפול הקיימות, דיקור סיני, דיקור יפני, צמחי מרפא, עיסויים שונים וכו’, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם הקליניקה יחזור אליכם בהקדם האפשרי וישיב על כל השאלות שלכם בהרחבה.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)